Autor - Zasady umieszczania ogłoszeń.  (Przeczytany 16960 razy)

Offline  macrob

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 11998
  • Podziękowań: 43
    • Zobacz profil
Zasady umieszczania ogłoszeń.
« Lipca 11, 2016, 22:07:52 »
1. Umieszczanie ogłoszeń przez użytkowników w działach "Sprzedam, kupię, zamienię, Zakupy grupowe" będzie możliwe w momencie napisania przez nich trzydziestu  postów.

2. Ogłoszenie musi zawierać prawdziwy i jak najbardziej dokładny opis przedmiotu, jego zdjęcia i  cenę wyrażoną w złotówkach (nie wolno wystawiać licytacji). Proszę nie wstawiać ogłoszeń z linkami do przedmiotów wystawionych na serwisach aukcyjnych (w tym OLX).

3. Użytkownik może wystawiać wyłącznie przedmioty stanowiące jego własność (niedozwolona jest sprzedaż rzeczy osób trzecich lub zewnętrznych podmiotów)

4. Ogłoszenia niespełniające powyższych zasad będą usuwane.

5. Podbijanie wątku przez autora w działach "Sprzedam, Zamienię, Zakupy grupowe, itp." jest możliwe nie częściej niż co 48 godzin od momentu jego wystawienia lub poprzedniego podbicia (jakikolwiek wpis dokonany przez autora wątku).

6. Po dokonaniu sprzedaży/kupna/zamiany autor ogłoszenia ma obowiązek umieszcza w temacie lub treści ogłoszenia dopisek [NIEAKTUALNE].

7. Po dwóch tygodniach od zasygnalizowania przez autora ogłoszenia, że oferta jest już nieaktualna, ogłoszenie zostaje przeniesione do Archiwum.

8. Ogłoszenia starsze niż 2 miesiące (nieaktualizowane) będą automatycznie przenoszone do Archiwum

9. Ogłoszenia umieszczane w innych działach przez Użytkowników którzy nie napisali trzydziestu wiadomości będą usuwane.

10. Oferty umieszczane w działach "Sprzedam, Zamienię, Zakupy grupowe" nie podlegają dyskusji. Oznacza to, że cena i warunki sprzedaży nie powinny być komentowane. W razie ewentualnych wątpliwości należy skontaktować się ze sprzedającym poprzez prywatne wiadomości (PW), e-mail lub inne wyszczególnione przez niego sposoby komunikacji i poprosić go o uzupełnienie (doprecyzowanie) oferty.

11. Wątek z ofertą służy informacji o przedmiocie oferty i jej aktualizacji, a nie ustalaniu szczegółów transakcji pomiędzy zainteresowanymi. Dopuszcza się jedynie wpis typu: "biorę", "kupuję", "rezerwuję do czasu odpowiedzi na PW"  itp., gdyż jest to informacja dla innych uczestników forum, że oferta przestała/przestanie być aktualna.

12. Powiadomienia dotyczące udanej transakcji wysyłamy na PW kupującego/sprzedającego, a nie w wątku giełdowym.

Użytkownicy nie stosujący się do powyższego będą "nagradzani" upomnieniami, a ich wpisy w wątkach tego działu będą usuwane.

Created with YAGAM | SMFPacks.com © 2010