Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: Spróbowałbym brzytwy ale...  (Przeczytany 36157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Figon

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Odp: Spróbowałbym brzytwy ale...
« Odpowiedź #45 dnia: Października 25, 2015, 18:56:19 »
Gdzie najlepiej rwać Gold dolara? Chodzi o pojedyncza sztuki, nie hurt. Dziękuję z góry za wskazówki  ook

bihac

« Odpowiedź #46 dnia: Października 25, 2015, 19:01:27 »
Są chyba na alle.

Offline Figon

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #47 dnia: Października 25, 2015, 19:08:49 »
No niby są. Ale widzę jedynie po 110 zł. To chyba deko zawyzona cena.  hmmm

Offline arturro

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #48 dnia: Października 25, 2015, 19:09:46 »
na aliekspresie, ale warto zrobic zakup grupowy, dycha wychodzi jeszcze taniej :)

pozdrawiam
a

Offline m4ni3ek

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Wołomin
« Odpowiedź #49 dnia: Października 27, 2015, 19:28:29 »
Jaką żyletkę do bnż polecacie na pierwszy raz, mam do wyboru : astra sp, isana, Wilkinson, gillete rubie, bolzano?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ja zacząłem od Bolzano w mojej bnż Bluebeards, to były pierwsze żyletki, które testowałem i od razu było super, ale każdy ma inne preferencje.

Offline Blady

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #50 dnia: Października 27, 2015, 20:38:49 »
na aliekspresie, ale warto zrobić zakup grupowy, dycha wychodzi jeszcze taniej :)

pozdrawiam
a

Jak by co to się piszę na to.

A tak w temacie.
Spróbował bym brzytwy ale nie mogę jej naostrzyć :-[ :'( :mad:. Moja Wapi za nic nie chcę poddać się sile mojej woli. Dwie próby i porażki.
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
F. Nietzsche

Offline Robson

• *
  • Miejsce pobytu: CK
« Odpowiedź #51 dnia: Października 27, 2015, 20:44:05 »
W swoim rejonie masz osobę, która może Ci pomóc w naostrzeniu brzytwy - napisz PW do użytkownika Degotia.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

Offline Blady

« Odpowiedź #52 dnia: Października 27, 2015, 20:52:29 »
Zastanawiam się, co robię źle. Tyle filmów oglądałem jak ostrzyć. Kamienie mam chyba całkiem spoko..... Dłuta i strugi ostrze dobrze a z brzytwą jakoś nie mogę sobie poradzić i nie przechodzi TWW  :'(. Spróbuje jeszcze raz. Jak się nie uda to popytam. Dziękuje.
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
F. Nietzsche

Offline Vergil

• Użytkownik
  • **
  • I'm unbreakable, unstoppable!
  • Miejsce pobytu: Szczecin
« Odpowiedź #53 dnia: Października 27, 2015, 22:39:33 »
Bardzo chciałbym spróbować, ale niestety żeby zacząć golić się brzytwą trzeba wyłożyć więcej kasy na początek niż w przypadku maszynki na żyletki. Mimo wszystko próbuje od czasu do czasu ustrzelić coś fajnego na serwisie aukcyjnym żeby trochę te koszta zmniejszyć : |
Be the best version of yourself.

Offline macrob

• *
  • Miejsce pobytu: Szmaragdowa Wyspa
« Odpowiedź #54 dnia: Października 27, 2015, 22:45:36 »
Zastanawiam się, co robię źle. Tyle filmów oglądałem jak ostrzyć. Kamienie mam chyba całkiem spoko..... Dłuta i strugi ostrze dobrze a z brzytwą jakoś nie mogę sobie poradzić i nie przechodzi TWW  :'(. Spróbuje jeszcze raz. Jak się nie uda to popytam. Dziękuje.

Nie patrz za bardzo na test wiszącego włosa, próbowałeś się nią golić?

Maciek.

Offline Grey

• Miejsce pobytu: Damnica
« Odpowiedź #55 dnia: Października 27, 2015, 23:13:53 »
BladyMoże za mocno przyciskasz ostrze do kamienia w końcowej fazie ostrzenia trzeba tylko lekko popychać ostrze do przodu ono ma się tylko ślizgać a jak nie dajesz rady to tlenek chromu albo biała pasta T.I. i musi przejść test włosa hehe tylko,że ostrze jest trochę agresywniejsze.
Kto mogąc wybrać, wybrał zamiast domu
Gniazdo na skałach orła, niechaj umie
Spać, gdy źrenice czerwone od gromu
I słychać jęk szatanów w sosen szumie.

Offline Blady

« Odpowiedź #56 dnia: Października 28, 2015, 21:57:18 »
Nie goliłem się nią, bo szarpała zarost więc odpuściłem. Ostrze z taśmą naklejoną na grzbiet (nie chcę zrobić łysinki). Taśmy nie zmieniam podczas ostrzenia.
Zauważyłem, że taśma wyciera się nierównomiernie czyli brzytwa chyba jest niesymetryczna. Gdy brzytwa dobrze goli włosy na ramieniu przechodziłem na BBW i bardzo delikatnie miziałem nią po kamieniu jakieś 30 min. i klops, szarpie zarost. Polerowałem na moim wiosełku. Może jest niedobre i nie mogę wygładzić ostrza?
Na pewno technikę mam do bani. Staram się równomiernie rozkładać siłę nacisku na ostrze i pilnuję aby dolegało do całej powierzchni kamienia. 
Dysponuje kamieniami King 1000/6000, rozsutec, BBW+okruch. Rozsuteca jeszcze nie używałem.
F. Nietzsche