Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: Sekrety golenia.  (Przeczytany 85484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raczek

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Ełk
Odp: Sekrety golenia.
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 07, 2014, 07:49:52 »
Dzięki szukałem tego.

Offline luki1985d

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Katowice
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 15, 2014, 22:27:52 »
Aby dobrze i wygodnie napiąć skórę dobrze jest posmarować palce ałunem - to znacznie poprawia pewność chwytu.

Offline knifemod

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 15, 2014, 22:47:40 »
Brzytwą dotychczas ogoliłem się ok. 20 razy (od 1,5 miesiąca ją mam dopiero) i chyba najważniejsza rzecz to dobre przygotowanie twarzy i przede wszystkim(!) dobrze wyrobiona piana. Zawsze, gdy poświęcałem kilka minut więcej na dobre przygotowanie twarzy to golenie było o wiele gładsze i sprawniejsze. POLECAM

Offline Mikolaj

• *
  • Miejsce pobytu: Danzig
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 16, 2014, 08:49:49 »
Jak zacząłem przygodę z brzytwą to miałem takie przyzwyczajenie , że naciągałem też skórę jak ostrze było położone już na niej. Z brzytwą tego nie robię ponieważ co chwila zdarzały mi  się zacięcia. Bynajmniej na samym początku wymagało to większego skupienia i kontroli kąta przyłożenia brzytwy.
Czyny za życia brzmią echem w wieczności

Offline L_Anarchiste

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 16, 2014, 16:22:03 »
Ja z kolei potwierdzam - doświadczenie z dzisiejszego poranka, że bardzo pomaga zmiękczenie zarostu poprzez dłuższą obecność piany na twarzy, na przykład w trakcie szlifowania ostrza.
Rytuał ? zespół specyficznych dla danej kultury symbolicznych sekwencji sformalizowanych czynów i wypowiedzi, wykonywanych w celu osiągnięcia pożądanego skutku, który jednakże może być znacznie oderwany od pozornie oczywistego celu funkcjonalnego.