Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: TREET  (Przeczytany 66444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jakac93

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Polska
Odp: TREET
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 29, 2018, 23:54:41 »
Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale jak dla mnie treet DS jest ostrzejszy od Polsilvera SI, który z kolei stawiam wyżej niż Astry SS, a później SP

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Offline dr_Evil

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Lublin
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 27, 2018, 21:07:53 »
A mnie się z Treetami nie ułożyło- miałem wrażenie, że żyletki są w ichniej fabryce maszynowo tępione...
A może jakaś felerna paczka?

Offline Sławoj

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 30, 2018, 18:31:34 »
Odnośnie Teet Platinum. Powróciłem dzisiaj do tej niegdyś bardzo przeze mnie lubianej żyletki po dłuższym czasie testowania innych. I cholera, muszę przyznać, że są niesamowicie ostre. Sporo ostrzejsze od ostatnio używanych przeze mnie KAI i Gillette Silver Blue, które bynajmniej za tępe nie uchodzą. Myślę, że porównanie ich do Feather kilka postów wyżej nie jest wcale na wyrost. Według mnie potrzebują one jednak dość łagodnej maszynki, która je okiełzna. Świetnie sparowały się u mnie w RR Game Changer, dodały tej maszynce sporo do skuteczności. Pamiętam, że równie przyjemnie goliło mi się nimi w Merkurze 34c.
Jeśli ktoś ma problem z nazbyt łagodną maszynką, polecam wypróbować Treet Platinum. Ostre jak Feather, a cena jednak dużo niższa ook

Offline dr_Evil

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #78 dnia: Września 30, 2018, 14:05:20 »
Kolejne żyletki z paczki- nie było źle, ale golenie nie starczało na tak długo jak po KAI. Myślę, że problem podobny jak z tymi indyjskimi SuperMax Platinium-coś-tam-jeszcze- niezadowalająca powtarzalność- w paczce od wyśmienicie ostrych po przydenne.

Offline 022

• Nowy Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 07, 2018, 15:28:20 »
Treet Dura Sharp - Najskuteczniejsze i jednocześnie najbardziej agresywne żyletki jakich próbowałem.

Offline dr_Evil

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 08, 2019, 17:48:36 »
Użyłem tego samego treeta 3 raz- dawno się tak nie pochlastałem.
Myślę, że wrażenie świetnej ostrości żyletki te zawdzięczają nieregularnie wyszlifowanej krawędzi tnącej, z głębokim bruzdowaniem, tworzącym rodzaj mikro-piły. Obejrzałem pod odwróconym obiektywem 24 mm, porównywałem z niebieską Gilette- niestety, zbyt mała próba na definitywne wnioski.

Offline barber

• Zaawansowany użytkownik
  • Egon --- klawo jak cholera !!!
  • Miejsce pobytu: WARSZAWA od III pokolenia
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 10, 2019, 15:08:04 »
dziś po przeczytaniu opinii o tretach myślę sobie zmienię tą fatalną żyletkę na króla tj. gillette silver blue  rotfl
do golenia użyłem
Semogue SOC borsuk
le pere lucien
gillette silver blue
merkur progress long
i tak po pierwszym ruchu żyletką po twarzy ( nie pełnym przejściu ) żyletka marki gillette została umieszczona w śmietniku co potwierdziło jej miejsce już na zawsze
zmieniłem żyletkę na treet dura sharp i z ogromną przyjemnością ogoliłem się na gładko w 2 przejściach
lepszej żyletki nigdy nie miałem
taka oto sytuacja
TOMBI
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2019, 08:04:11 wysłana przez barber »

spartis

« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 15, 2019, 21:12:54 »
Po 1,5 roku wróciłem do Treet Dura Sharp. Wcześniej byłem przekonany, że mnie uczulają, twarz po goleniu miałem zazwyczaj w czerwonych plamach :mad: Dziś poszła w ruch żyletka ze świeżo zakupionej paczki i ..... golenie wyszło idealnie.
Miła niespodzianka 8)

Offline schizm

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: warszawa
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 15, 2019, 21:28:49 »
U mnie żyletka nr 3, czyli załapała się na pudło ook,bardzo dobre żyletki,ostre,powtarzalne i przede wszystkim mnie nie podrażniają,oczywiście mowa o Treet Dura Sharp.

Offline srgtun

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 05, 2019, 14:31:36 »
Wrzuciłem do koszyka przy okazji innych zakupów Trener Platinum. Żyletki są do d.. chociaż nimi nawet szkoda byłoby d.. ogolić. Golą niedokładnie i szarpią od samego początku. Skóra wychodzi spod ostrza z podrażnieniami. Na plus tylko ładne opakowanie. Zdecydowanie odradzam.

Offline barber

• Zaawansowany użytkownik
  • Egon --- klawo jak cholera !!!
  • Miejsce pobytu: WARSZAWA od III pokolenia
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 05, 2019, 15:29:46 »
Trener Platinum i owszem są do bani  rotfl
od zawsze jest mowa o Treet Durasharp  a to zupełnie inna żyletka

Offline zakapior

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 05, 2019, 19:41:56 »
A u mnie zarówno Platinum jak i Dura Sharp sprawują się znakomicie. Golę się R41 i nie mam żadnych podrażnień, w przeciwieństwie do Astry. Żyletkę wymieniam po 2 goleniu.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata"

Offline tysonic

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Miasto Świętej Wieży
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 06, 2019, 16:48:08 »
Jeszcze nie goliłem się Dura Sharp ale zarówno Treet Platinum jak i Classic są przynajmniej dobre. Co ciekawe tanie jak barszcz Classic są chyba najostrzejszymi żyletkami jakimi się w życiu goliłem.
Vintage Gillette is the shit!

Offline Sandro

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 06, 2019, 19:42:11 »
Żyletki tej marki sprawdzają się i u mnie.  :)

Offline vitalioz

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Poznań/Tarnowo Podgórne
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 29, 2019, 14:30:50 »
Treet spoko żyletki.Platinum to u mnie obok Astr niebieskich i zielonych podstawowe żyletki,których jestem pewien,że ie będzie niespodzianek.Na węglowe trzeba uważać bo potrafią zranić pewnie na skutek korodującej krawędzi ale są ostre i pracują gładko(Classic i Dura Sharp). ;)