Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: Shark  (Przeczytany 19881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xardas

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
Odp: Shark
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 27, 2015, 14:49:53 »
Shark Super Stainless dzisiaj starczyła tylko na raz w Merkur Sledgehammer. Szarpała już z włosem. Kilka tych żyletek już przerobiłem i wnioski są jednoznaczne: nie nadają się do twardego i gęstego zarostu. Jeden raz w takim układzie to Max. I tak jestem niedogolony. Natomiast Shark Chrome są ostrzejsze, ale też nieznacznie, coś na poziomie Dorco.
Maszynka: Muhle R89 Grande, Muhle R41, Wilkinson Classic, Merkur 39 C Sledge Hammer, Merkur Progress Long
Pędzle: Isana dzik, Muhle Black Fibre, Hjm borsuk, Omega 80097
Pre: Lider, Wars, Nivea
AS: Old Spice Original, Whitewater, Proraso Green, Brutal Grand, Gillette Arctic Ice

Offline illusion

• Nowy Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 20, 2016, 22:12:13 »
Mam dosyć miękki zarost. Sharki SS to jak do tej pory nieliczne żyletki które mi spasowały. Bardzo łagodne i całkiem nieźle zbierają. Zero podrażnień. Polecam początkujacym.

Offline Bloodcat

• *
  • I used to be schizophrenic, but we're fine now.
« Odpowiedź #32 dnia: Września 20, 2016, 08:49:04 »
Przypadkiem odkryłem Sharki Super Stainless. Teraz po kilku dniach mogę napisać, że to moje ulubione żyletki. Nie są tak ostre jak Astry SP, jednak wszystko nadrabiają płynnością (smooth),  golenia. Maszynki, które z Astrą SP były nie do końca przyjemne, a z innymi żyletkami piszczały na skórze, nabrały nowego spokojniejszego charakteru, nie tracąc na skuteczności.
Doskonała żyletka codzienna. Wierzę, że partie będą powtarzalne, bo jak skończę zapas (i mi się nie znudzą) z pewnością po nie jeszcze sięgnę. Na mojej buźce dotychczas najlepsze. Oczywiście TOMBI : )
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2016, 08:53:23 wysłana przez Bloodcat »
Ośmiel się być mądrym.

Offline Metal

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 17, 2018, 20:49:35 »
Shark Super Stainless - dla mnie te żyletki okazały się totalną porażką. Od pierwszego użycia szarpały i nie dogalały. Pierwsze 2 sztuki użyłem 2 razy po 1 przejściu, następne 3 sztuki użyłem 1 raz po 1 przejściu. Maszynka to Merkur slant 37c, która nie jest wybredna. Ale z tymi żyletkami to była prawdziwa męczarnia. Kombinowałem z najlepszymi dla mnie kremami, ale to niewiele zmieniło. Za cenę 3,50 złotych za 5 sztuk oczekiwałem ,,czegoś", a okazały się jednymi z najgorszych żyletek jakie używałem.

Offline Maxikaz

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 13, 2019, 06:26:44 »
Bardzo dobra żyletka. Goliłem się Shark super stainless trzykrotnie. Pierwsze golenie najsłabsze, żyletka trochę szarpała skórę, przejścia pod kątem i pod włos niedokładne, z lekkimi podrażnieniami. Za to drugie i trzecie golenie (dzień po dniu, trzy przejścia) były bardzo udane. Żyletka dobrze ścina krótki zarost, bez podrażnień i efekt PN bezproblemowo. Równie dobra jak KAI.
Marilyn Monroe: "Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać..."

Offline ProgFan_87

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: UK
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 10, 2021, 12:10:27 »
Jestem na etapie testów Sharka Super Chrome. Pierwsza żyletka dała mi cztery komfortowe golenia na trzy przejścia. Dodam że zarost mam średni, przeciętny. Zauważyłem że żyletka dosyć równo trzyma ostrość, dopiero po trzecim goleniu zauważyłem dosyć znaczny spadek. Żyletka pracowała w Merkurze 33c.

Offline lääkäri

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Anywhere, anytime
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 22, 2022, 11:35:09 »
Wypróbowałem Shark Super Stainless i Shark Platinium. Te drugie zdecydowanie lepsze, tym bardziej że ostatnio goliłem się co 2-3 dni. Shark SS wydają się jakieśt takie tępawe no i po 2 razach na 3 przejścia już się na trzecie nie nadają.

Offline supemarek93

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: cieszyn
« Odpowiedź #37 dnia: Września 11, 2022, 12:05:05 »
W king c gillette obydwie żyletki - chrome i stainless na podobnym poziomie. Szału  nie ma, ale jest ok. Za to w merkur 37c stainless bardzo przyjemny (tyłka nie urywa, ale swoje robi), a chrome to jakaś masakra. Aż od razu wymieniłem na inną sztukę, ale w dalszym ciągu to samo... bardzo mi nie spasowały. Generalnie szukam dalej - sharki to nie to, chociaż stainless z chęcią wykończę (chrome wyrzucam bo szkoda mi mojej twarzy).