Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: tanie sztuczne włosie  (Przeczytany 1162 razy)

Offline piotrasta

• Zaawansowany użytkownik
tanie sztuczne włosie
« dnia: Listopada 22, 2022, 22:49:34 »
Witajcie
Poszukuję taniego pędzla ze sztucznego włosia. Znalazłem w R.. pędzel issana men ze sztucznego włosia czy jest on coś warty? Co można kupić lepszego w cenie do 50zł?

Offline dariuszdomagala

• Miejsce pobytu: Sosnowiec
tanie sztuczne włosie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 22, 2022, 23:06:20 »
Za 50 plus KW mogę Ci odsprzedać takiego Razorocka z włosiem Plissoft

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2022, 23:13:48 wysłana przez dariuszdomagala »

Offline Marekmarek

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: ŁDŹ
Odp: tanie sztuczne włosie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 23, 2022, 09:52:10 »
Mam syntetyczny pędzel ISANA MEN i poza tym, że jest super to mnie kłuje. Przy codziennym goleniu samo wyrabianie piany na twarzy powoduje u mnie podrażnienia na policzkach. Przy kilkudniowym zaroście i wypoczętej skórze problem nie był aż tak duży, ale też występował, wyrabianie piany w misce praktycznie eliminuje to zjawisko, ale lubię wyrabiać pianę na twarzy. Nie wszystkich ten pędzel kłuje. Próbowałem zmiękczyć końcówki włosia delikatnie jeżdżąc po papierze ściernym i to trochę pomogło, ale niestety dalej mnie kłuje. Za to rączka jest moim zdaniem jest świetna - jej kształt i matowa faktura, czarny kolor. Dla porównania Simpson Trafalgar jest nieporównywalnie bardziej komfortowy (w ogóle nie kłuje). Z pędzli syntetycznych niewiele powyżej 50zł to jeszcze YAQI, ale to cena x3 względem ISANY. Dodam, że ISANA ze świni bardziej mi podeszła, jest niewiele droższa, fabrycznie już nieśmierdząca, a jedynie co na minus to, że gubi włosie i jest mało upakowana. Gdybym jeszcze raz zaczynał to od razu kupiłbym coś droższego, ale jedno. Teraz mam już kilka, bo pierwsze, które kupiłem tanio żeby oszczędzić, są takie średnie.

Offline Mattia

• Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 23, 2022, 11:01:58 »
Witam,
używam rotacyjnie od kilku lat syntetyka ze sklepu R.... Sprawuje się dobrze, był tani i jestem z niego zadowolony.
Pozdrawiam

Offline Troip

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Polska
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 23, 2022, 13:39:59 »
Jak ma być tanio i w miarę dobrze to polecam Ci syntetyczny pędzel Wilkinsona
Jest fajny, miękki i dobrze wyrabia pianę.
Ostatnio widziałem go w Hebe za ok 24 zł
Have A Great Shave, Have A Great Day!

Offline jaro82

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Ostrowiec Św.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 23, 2022, 14:35:39 »
Syntetyk do 50zł to Omega S-brush/S-brusf PROF, Bluebards Revenge, któryś NOM. Na aliexpress są przecenione pędzle Yaqi defekt czyli z jakimś drobnym mankamentem. Chyba najlepiej używkę Yaqi kupić gdzieś na bazarku albo ten świetny Razorock od dariuszdomagala. Najbardziej delikatne dla twarzy powinno być włosie Yaqi lub Razorocka.
MNŻ: Rockwell 6C, DSCosmetic T7-SE, S9, Gillette King C, Muhle R89, R41, Merkur 34C, Razorock 37, Fatip CC Grande
P: Frank Shaving, Omega 11137, Semogue 610, Yaqi Sagrada Familia, Omega S-Brush

Offline grabi

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Głuszyca
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 23, 2022, 20:46:53 »
Ja mam yaqi z włosiem plissoft - chyba najlepsze włosie z jakim miałem styczność. Tuxedo i podobne odpadają. Tak samo omega s-brush.